A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Паралімпійці протестували послуги нового сервісного центру МВС у Харківській області


19 Грудня 2016

 16 грудня під  Харковом, у смт. Пісочин, запрацював новий сервісний центр МВС.

У якості таємних клієнтів у перший день роботи сервісного центр МВС у смт. Пісочин були запрошені представники паралімпійської збірної команди України, призери Паралімпійських ігор у Ріо — Максим Крипак та Максим Веракса. Спортсмени перевірили якість надання послуг, зручність та комфорт центру.

«Мені необхідно було замінити посвідчення водія. Звернувся до кол-центру сервісних центрів МВС за інформацією де і як це можливо зробити. Мені розповіли, що незабаром відкриється новий сервісний центр у Харківській області і запросили отримати послугу. Сьогодні за 25 хвилин отримав новий документ, фото зробили тут. Усміхнений та привітний персонал, що дуже тішить. Звичайно, трохи нервуються, але це закономірно, адже перший робочий день» — ділиться своїми враженнями п’ятиразовий чемпіон і триразовий срібний призер літніх Паралімпійських ігор 2016 Максим Крипак.

На відкритті у якості таємного клієнта послугу із відновлення свідоцтва про реєстрацію також отримав Максим Веракса, восьмиразовий паралімпійський чемпіон та чотириразовий бронзовий призер.

«Я радий, що державний сервіс стає зручним, швидким та доступним кожному. Тут відчуваєш себе затишно, жодних хаотичних черг, все чітко та зрозуміло. Отримав послугу за 45 хвилин, адміністратори все розповіли та пояснили. Мені здається це чудовий результат» — коментує Максим Веракса.

Прозорий та сучасний сервісний центр МВС оснащений електронною чергою, зручною інформаційною системою та планшетом для оцінки якості надання послуг. На сайті hsc.gov.ua завжди можна переглянути он-лайн завантаженість центру за допомогою встановлених камер відеоспостереження. У центрі є зручний зал очікування та дитячий куточок, облаштована можливість комфортного отримання послуг для людей з особливими потребами.

У центрі з громадянами працюють клієнтоорієнтовані, професійні кадри, 50% — нові, спеціально підготовлені співробітники, які  пройшли безкоштовну програму стажування та успішно склали конкурс. Реєстрація та перереєстрація авто займе близько 2 годин, заміна посвідчення водія — 30 хвилин.

Нові сервісні центри МВС до кінця року запрацюють також у Чернігівській, Донецькій та Рівненській областях.

Працівники закликають отримувати послуги чесно та не користуватися сторонньою допомогою, адже про порядок отримання послуг сервісних центрів МВС завжди можна дізнатись на сайті  hsc.gov.ua, подивитись відео-інструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватись за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці  Facebook Головного сервісного центру МВС.