A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ЗМІНИЛИСЯ РОЗРАХУНКИ НА ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ ПІД ЧАС ПЕРШОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ


11 Січня 2017

З 1 січня 2017 року змінилася вартість збору на обов`язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації транспортного засобу.

Статтею 7 Закону України від 21 грудня 2016 року «Про Державний бюджет України на 2017 рік», який набрав чинності 27.12.2016, з 1 січня поточного року встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1600 гривень.

Тож, згідно вимог п. 8 ст. 4 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» встановлені відповідні ставки збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час першої державної реєстрації легкових автомобілів територіальними сервісними центрами МВС України.

Так, для платників збору, визначених п. 7 ст. 1 цього Закону (підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними сервісними центрами МВС України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону) залежно від вартості легкового автомобіля встановлено:

3 відсотки — якщо об’єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

4 відсотки — якщо об’єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

5 відсотків — якщо об’єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2017 року при визначенні сплати вартості збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час першої реєстрації слід застосовувати такі розрахунки, в залежності від вартості легкового автомобіля:

— не перевищує або дорівнює 264 000 грн. – сплачується 3 відсотки;

— більше ніж 264 000 грн., але не перевищує або дорівнює 464 000 грн. – сплачується 4 відсотки;

— більше ніж 464 000 грн. – сплачується 5 відсотків.