A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Як дорослі: сотні дітей з нагоди свята спробували послуги сервісних центрів МВС


02 Червня 2017

Сервісні центри МВС не тільки працюють над наданням якісних державних послуг, а й долучаються до соціальних та культурних ініціатив. З нагоди Дня захисту дітей по всій Україні розпочалася акція “Сервісні центри МВС для дітей” – тут знайомлять дітей з робою державних структур у напрямку надання адміністративних послуг.

Місто Сєвєродонецьк провело перший подібний захід: вихованці дитячо-юнацького клубу «Юність» завітали до нового сервісного центру МВС на екскурсію та розпитали співробітників центру про секрети та тонкощі їх роботи. На завершення візиту школярі вперше спробували пройти тест на отримання посвідчення водія.

Сервісний центр МВС нового зразка на Київщині запросив дітей Міжнародної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка». Фахівці експертної служби МВС показали маленьким екскурсантам, як проводиться огляд транспортного засобу, та навчили їх виявляти підроблені номери автівок.

Ще глибше зануритись у роботу державної структури дітям запропонували у сервісному центрі МВС в місті Рівне. Вихованці рівненського обласного ліцею-інтернату під час екскурсії спробували себе в ролі адміністраторів центру, детально вивчивши процес надання деяких послуг.

Мобільні сервісні центри, що два місяці тому розпочали роботу по всій Україні, також долучилися до привітання дітей. На Хмельниччині автомобіль, який регулярно виїжджає у віддалені міста та селища, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, надавав послуги реєстрації та перереєстрації транспортних засобів і видачі водійських посвідчень у Кам’янці-Подільському. Зацікавленим в сервісі мобільних центрів дітям та їх батькам провели невеличку екскурсію роботою центру.