A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відкриття оновленого регіонального сервісного центру МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


27 Грудня 2018

У середу 26 грудня, відбулось відкриття оновленого регіонального сервісного центру МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Адреса оновленого сервісного центру МВС: автомобільна дорога  Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь, 83 км Херсонська область, Каланчацький район.

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок – вихідні.

Відтепер в приміщені регіонального сервісного центру МВС ви можете отримати послуги з реєстрації та перереєстрації авто, заміни або видачі посвідчень водія. Також в сервісному центрі нового зразка можна скласти іспити на право керування транспортним засобом, видачі довідок про несудимість.

Центр є показовим приміщенням інклюзивності державної структури —  тут передбачені усі необхідні умови отримання послуг для людей з обмеженими можливостями: кнопка виклику адміністратора, зручні заїзди, паркувальні місця та інші зручності. Центр обладнаний платіжним терміналом та передбачена зона буккросингу.

Також інформуємо, що нещодавно почав працювати

Електронний кабінет водія. Відтепер кожен може дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультації  за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС.