A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В РЕГІОНАЛЬНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ МВС В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛІ


22 Квітня 2019

26 березня 2019 року в РСЦ МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії  «Б» та «В».

18 квітня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбувся конкурс на зайняття посад державної служби.

на посади заступник начальника відділу організації реєстраційно -екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання, завідувача сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів,   завідувача сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами, спеціаліста сектору юридичного забезпечення переможця не визначено.

Відповідно до пункту 59 «Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» повідомляємо, що через відсутність поданих документів, щодо участі в конкурсі на заміщення вакантних посад начальника відділу організації реєстраційно -екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання, завідувача сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів,   завідувача сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами, спеціаліста сектору юридичного забезпечення — конкурс не відбувся,  заяви на участь у конкурсі не надійшли.