A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісний центр МВС в Рівному відтепер приймає громадян за новою адресою


16 Січня 2021

З 15 січня 2021 року сервісний центр МВС в м. Рівне обслуговує громадян за новою адресою: м. Рівне, вул. Київська, 108б.  Він створений відповідно до європейських стандартів з урахуванням вимог сьогодення. Однією з особливостей сервісного центру МВС  є не лише просторе приміщення та  відкрита система планування робочих місць, а й  транспортна комунікація, що дає можливість обслуговувати як мешканців м. Рівне та навколишніх населених пунктів, так і мешканців інших областей. Ще однією приємною несподіванкою для клієнтів  стане простора автомобільна стоянка.

Наразі на території України функціонують 159 територіальних сервісних центри МВС, з яких 126 – нового зразка, які мають єдину зовнішню та внутрішню концепцію. Вони працюють за принципами «єдиного вікна» та екстериторіальності,  а обслуговування в них здійснюється в порядку електронної черги. Для зручності громадян працюють відділення банківських установ, у залах встановлені полиці буккросингу, для найменших відвідувачів облаштовані дитячі куточки.

На період карантину надання послуг у сервісних центрах МВС здійснюється тільки за попереднім особистим записом, який можливий на 2 тижні вперед:

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці  Головного сервісного центру МВС.  Дізнатися новини сервісних центрів MBC — насайті Головного сервісного центру МВС.