A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Третій оновлений сервісний центр МВС відкрили в Кіровоградській області


26 Лютого 2021

Реформа сервісних центрів МВС триває. Сьогодні, 25 лютого, в місті Благовіщенське офіційно презентували оновлений сервісний центр МВС за адресою: вул. Гуменюка, 9.

Він став третім сервісним центром МВС нового зразка в Кіровоградській області. Тут клієнтів обслуговують 6 адміністраторів, які можуть надавати понад 30 послуг в день. Найпопулярніші серед них – реєстрація транспортних засобів, обмін та видача посвідчень водія, довідок про несудимість. Також у нас можна скласти іспити на право керування транспортним засобом. До речі, для тих, хто планує отримати посвідчення водія вперше, сервісні центри МВС підготували зрозумілу покрокову онлайн-інструкцію.

Зручність громадян в благовіщенському сервісному центрі МВС забезпечують технологічні нововведення. Крім того, тут є дитячий куточок, буккросинг-полиця та паркувальні місця для відвідувачів центру.

Із запитаннями, подяками та скаргами можна звертатися до Головного сервісного центру МВС за телефоном (044) 290 19 88. Отримати консультації — на офіційній сторінці ГСЦ МВС в Facebook, а відповіді на поширені питання знаходимо на сайті hsc.gov.ua.