A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Свято Миколайчика завітало до Головного сервісного центру МВС


17 Грудня 2021

Усі ми хоча б на мить мріємо побачити диво! Взимку його чекають саме від святого Миколая. Що цей чарівник із білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків прилетить на золотих санях. Нелегкий, звичайно, для нього вибір – приємності чи різочка, але Миколай добрий.

Сьогодні свято Чудотворця завітало і до Головного сервісного центру МВС. Для діток наших працівників влаштували справжнє казкове дійство. Малеча прикрашала ялинку, слухала різдвяні вірші, колядки, ділилася своїми бажаннями, розповідями, як закінчився їх календарний рік у школі, а головне – що ж вони хочуть отримати від Миколайчика.

Начальник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко кожному вручив солодкий дарунок. А потім дітки всі разом після веселих посиденьок, смачного чаю і бадьорих ігор вирушили на зустріч казці. Тобто, дивитися надзвичайно цікаву новорічну виставу, де, ясна річ, добрі перемагають, а бешкетники – виправляються.

Це очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до людей навколо. Чудесну традицію передають з року в рік, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям – доброту і співчуття.