A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У ЦНАПі Рівного відтепер можна отримати послуги сервісних центрів МВС


18 Січня 2022

У Рівному з’явилася ще одна локація, де можна отримати послуги сервісних центрів МВС.

В рамках співпраці регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області та Центру надання адміністративних послуг Рівненської міської ради, громадяни відтепер зможуть здійснити обмін посвідчення водія або ж зареєструвати новий транспортний засіб у ЦНАПі міста Рівне.

Нові послуги презентували начальник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко, начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області Валерій Белець, керівниця Центру надання адміністративних послуг в м. Рівне  Наталія Майорова, а також міський голова Рівного Олександр Третяк та заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового  розвитку  Іванна Смачило.

За словами начальника Головного сервісного центру МВС Євгена Мойсеєнка: «Реформа децентралізації, яку проводить Україна,  як держава,  є однією з найуспішніших реформ, які були проведені в країні. Ми в МВС чітко розуміємо важливість делегування повноважень органам місцевого самоврядування. Нині децентралізація та підтримка громадян – пріоритет у нашій роботі і реформи, які зараз активно впроваджуються – цьому доказ. Головний сервісний центр МВС за зручність та доступність отримання послуг громадянами, а тому докладаємо чимало зусиль, аби послуги сервісних центрів МВС були загальнодоступними для багатьох громадян. Ми максимально будемо сприяти, аби розширити перелік послуг, які б громадяни могли отримувати у ЦНАПах. Зараз ми робимо це за допомогою плідної співпраці з органами надання адміністративних послуг: надаємо їм організаційно-методичну підтримку, проводимо навчання та стажування їхнього персоналу, здійснюємо технічну підтримку та адміністрування робочих місць. Ми будуємо довготермінові відносини з органами місцевого самоврядування. Розуміємо, що  ми повинні бути ближчими до громадян».

До речі, заступниця голови ОДА Іванна Смачило та міський голова Олександр Третяк відразу перевірили, наскільки якісно та просто можна отримати послуги сервісних центрів МВС у ЦНАПі. 15 хвилин і нові посвідчення водія вже у руках.

Як зазначив начальник регіонального сервісного центру  ГСЦ МВС в Рівненській області Валерій Белець: «Рівненський ЦНАП – перший в регіоні, який надаватиме наші послуги. Також, ми уклали узгоджені рішення щодо організації співробітництва у сфері надання адміністративних послуг з Козинською, Радивилівською Дубенською та Вараською територіальними громадами. А тому у найближчому майбутньому жителі цих громад, також зможуть отримувати послуги сервісних центрів МС у місцевих ЦНАПах».

Як повідомив  керівник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко, плануються зміни щодо огляду транспортних засобів експертною службою МВС, що у свою чергу створять можливість розширити перелік надання послуг сервісних центрів МВС ЦНАПами.

 «Нині ми працюємо над тим, аби з ланцюга надання послуг виключити експертний огляд. Ми його не скасовуємо, він буде окремо. І це дасть можливість ЦНАПам надавати ще більшу кількість наших послуг, які зараз ми не можемо передати центрам надання адмінпослуг через те, що  потрібно отримати експертний огляд. Таким чином збільшиться кількість людей, які розвантажать територіальні сервісні центри МВС, тому що громадяни зможуть отримати ці послуги в ЦНАПах», — розповів Євген Мойсеєнко.

Зазначимо, що ЦНАП надає такі сервісні послуги МВС, як:

обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів);

відновлення посвідчення водія у зв’язку з пошкодженням, втратою чи викраденням;

державну реєстрацію нового транспортного засобу (без огляду);

перереєстрацію транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання;

зняття з обліку транспортних засобів у зв’язку з вибракуванням у цілому;

видачу свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;

видачу тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;

виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків та перезакріплення індивідуального номерного знака.

ЦНАП в м. Рівне є першим в області, який надає послуги сервісних центрів МВС та розташований за адресою: м. Рівне, Майдан Просвіти. 1. Ознайомитися з переліком необхідних документів для отримання послуг сервісних центрів МВС можна на офіційному сайті РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88.