A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

МВС – це люди. Віталій Кухарчук – керівник територіального сервісного центру МВС у Рівному


09 Лютого 2022

Продовжуємо наш проєкт «МВС – це люди», покликаний познайомити Вас із працівниками системи МВС. Сьогодні наш герой – Віталій Кухарчук, керівник територіального сервісного центру МВС у місті Рівному: координує та організовує роботу підрозділу, що надає послуги громадянам з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, видачі посвідчень водія та довідок про несудимість.

На цій посаді працює шість років. Як стверджує сам Віталій, жодного разу не пошкодував про обраний шлях. Бо цінності, які сповідують у своїй роботі сервісні центри МВС, близькі йому.

Мріяв стати моряком. Проте  підкорити безкраї океани не вдалося, натомість підкорив небо. За плечима – і служба в десантних військах та стрибки з парашутом, і перше патрулювання на дорозі, затримання злочинців та перші поранення. Життєве кредо Віталія Кухарчука – будь людиною. Якщо потрібна допомога – не стоятиме осторонь. І це не порожні слова, адже мужні вчинки Віталія, як і сумлінна робота в МВС, винагородженні орденами, медалями та подяками.

«У роботі важливо не керувати, а власним прикладом показувати колегам, як правильно маємо працювати. Ми повинні пам’ятати, що ми, працівники сервісного центру МВС, обличчя держави. Від того, наскільки професійно та якісно ми надаємо послуги нашим клієнтам, залежить не лише репутація одного підрозділу, а й цілої структури МВС», – переконаний Віталій Кухарчук.