A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Що зміниться в процедурі реєстрації авто найближчим часом


05 Вересня 2022

Цифрова держава, яка ефективно працює у воєнний час — це те, що сьогодні виділяє нас у світі. Ми будуємо країну, яка стає сервісом. Країну, яка незважаючи на війну продовжує розвиватися і підтримувати своїх громадян.

Чергова плідна зустріч відбулася у стінах Головного сервісного центру МВС. Начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик та Директор Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Сергій Кримчук разом з керівниками управлінь обговорили поточну роботу служб.

Коротко проговорили основні пріоритети та нововведення, які плануються найближчим часом. Одна із важливих змін, які стануться найближчим часом — це виокремлення експертного огляду з процедури реєстрації транспортних засобів. Тобто, спочатку необхідно буде пройти огляд у фахівців експертної служби МВС, а потім звертатися до сервісного центру МВС для реєстрації авто. Також у майбутньому такі зміни нададуть можливість здійснювати перереєстрацію авто через веб-застосунки.

«Діяльність Головного сервісного центру МВС має бути ефективною і орієнтованою на клієнтів. Зміни — це те, що рухає нас у цифрове майбутнє», — зазначив Начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

На зустрічі була акцентована увага на основних питаннях, які виникають в поточній діяльності. Останнім часом почастішали випадки, коли до реєстрації в Україні потрапляють проблемні авто, зокрема, ввезені з-за кордону. У результаті досліджень транспортних засобів фахівцями експертної служби МВС зафіксовано десятки фактів зміни ідентифікаційного номера кузова або мотора. Тобто, коли номери змінено в кустарних умовах.

Перенесення більшості державних послуг в онлайн-площину — є пріоритетною задачею сервісних центрів МВС. Це не тільки унеможливлює корупційну складову, але й прискорює час надання адміністративних послуг. Працюємо і далі заради побудови успішної цифрової держави.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.