A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС розпочали виставки «Герої МВС. 200 днів війни»


15 Вересня 2022

Для них «воля», «незалежність» і «державність» — слова, які мають велике значення. Багато українців відчули внутрішню потребу не просто якісно виконувати свої професійні обов’язки на робочому місці, а й часто змінити рід занять і проявити себе як захисники. Про них мало знають, бо їхні подвиги стаються просто зараз, навіть тоді, коли ви читаєте цей текст. Аби про таких достойних людей знали більше, сервісні центри МВС долучаються до поширення інформації.

Від 15 вересня у низці сервісних центрів МВС по всій Україні організували інформаційні куточки, виставки та показ відео про героїв, які боронять Україну. Кожен відвідувач може подивитись фото і прочитати історію наших захисників, поки очікує обслуговування.

Інформаційна кампанія є частиною масштабного проєкту «Герої МВС. 200 днів війни».

В Україні традиція розповідати про подвиги тягнеться уже віками ще з часів Київської Русі, коли літописці описували подвиги війська та державні справи. Згодом про звитягу козаків розповідали людям бандуристи та кобзарі уже в іншому — усному форматі. Таку традицію розповідей може перехопити і нове покоління українців. Зараз використовуємо ті формати, які є актуальними для сприйняття.

У виставках та на стендах сервісних центрів МВС використано матеріали з великого «літопису» про захисників. Історії різних представників Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, працівників Державної міграційної служби України та Головного сервісного центру МВС варті уваги.

«Коли закінчиться війна? Питання, яке найчастіше ставлять у службових відрядженнях, яке чую від міжнародних партнерів, яке лунає в медіа та соцмережах. Маю відповідь — війна закінчиться тоді, коли кожен із нас зробить максимально можливе, щоб наблизити нашу Перемогу. Збройні сили України роблять свою справу. Наші друзі та партнери з НАТО і Європейського Союзу — свою. Волонтери — свою. Ми — команда МВС України — робимо свою справу. Це охорона прав та свобод людини, інтересів суспільства та держави. Боротьба зі злочинністю, збереження внутрішньої стабільності, захист державного кордону та багато іншого. За 200 днів повномасштабної війни рф проти України наші нацгвардійці, прикордонники, поліцейські й рятувальники, працівники Державної міграційної служби та Головного сервісного центру МВС, однозначно, наблизили день, на який очікує кожна українська родина, кожна країна вільного світу», — йдеться у вступному слові міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського до книги «Герої МВС: 200 днів війни».