A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

За перший тиждень роботи сервісний центр МВС на Донеччині надав послуги майже 300 клієнтам


21 Жовтня 2022

У День захисників та захисниць України на свято Покрови Пресвятої Богородиці відновив надання послуг сервісний центр МВС № 1444 у Покровську Донецької області. Він став першим у регіоні, який запрацював тут після початку повномасштабного вторгнення росіян на територію України.

І за перший тиждень роботи з 14 по 20 жовтня можна говорити про майже 300 наданих послуг, з яких:

  • замінено 101 посвідчень водія;
  • відновлено 7 посвідчень водія;
  • складено 40 теоретичних та 7 практичних іспитів;
  • проведено 118 реєстраційних дій з транспортними засобами;
  • відновлено 2 втрачених свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

«Державні структури мають робити усе можливе для того, щоб громадяни нашої країни отримували якісний державний сервіс усюди, де їм зручно. Це уже 143 сервісний центр МВС, який відновлює надання послуг під час повномасштабного вторгнення росії на наші землі. Можемо говорити, що надаємо послуги у 22 областях України», — зазначає начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Талон попереднього запису для отримання послуг відвідувачі можуть обрати як безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС за адресою вул. Тюленіна, 1 у терміналі, так і онлайн.

Розпорядок роботи сервісного центру МВС №1444:

вт-пт: 9:00-18:00

сб: 9:00-16:45

нд, пн: вихідний.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.