A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Розповідаємо про героїв сервісних центрів МВС. Запоріжжя


01 Листопада 2022

Україну намагаються лишити без палива, електроенергії, води, тепла. А українці стають від цього ще більш завзятими у своїй боротьбі з ворогом та проявляють свою людяність ще активніше. І не важливо, в окопах, бліндажах чи на звичному робочому місці в тилу — залишатися людиною треба.

Так вчинив і Андрій — комунікаційник сервісних центрів МВС Запоріжжя.

До початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Андрій,  працював головним спеціалістом із зв’язків з громадськістю у сервісному центрі МВС в Запорізькій області. На сьогодні він віддано та стійко  боронить нашу землю від ворога.

За власним бажанням, 26 лютого взявши всю волю в кулак, рушив боронити свій рідний край. Став захисником. Він бореться заради Перемоги,  бо по-іншому не може. Не кожен може знайти в собі такий дух. Він зміг. Знайшов. Сумнівів не було.

Та ще й маленький вологий носик — кіт Семен втішає на війні. Андрій врятував його з-під завалів і забрав собі. Тепер усі вогневі вони проходять разом. І, на диво, саме цей пухнастик дає солдатам віру, що життя перемагає, добро перемагає, любов — найсильніша.

Чекаємо на нашого Андрія і ще десятки сотень таких же захисників  живими додому. І обов’язково дочекаємося.

Головний сервісний центр МВС ділитиметься історіями про Героїв із різних регіонів України.  Наша мета — зберегти пам’ять і шану про героїчні подвиги наших друзів, колег, усіх, хто боровся і продовжує боротися з російською навалою. Герої сервісних центрів МВС — це адміністратори, заступники начальників, керівники підрозділів — наші колеги, про яких варто знати всій Україні.

Ознайомитися із історіями Героїв МВС та надихнутися їхнім прикладом доблесті можна на сайті «Герої МВС. 200 днів війни».