A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відповідальне зберігання номерних знаків із перереєстрованих або знятих з обліку транспортних засобів для подальшого їх закріплення за іншими транспортними засобами


 Послугу надають Територіальні сервісні центри МВС

Контакти

Необхідні документи для отримання послуги:

  • заяву;
  • документи, що посвідчує особу власника ТЗ або уповноваженої особи;
  • платіжний документ (квитанція), що засвідчує оплату послуги.

Вартість послуги:

9,00 (без урахування ПДВ) гривень за одну добу.

Увага! Передача номерних знаків, які знаходяться на відповідальному зберіганні, до інших територіальних сервісних центрів МВС не передбачено законодавством.

Номерні знаки, що знаходяться в територіальному сервісному центрі МВС на відповідальному зберіганні, за умови відповідності їх інформаційного змісту щодо адміністративно-територіальної належності, порядкового номера та серії встановленим вимогам можуть за зверненням власників перезакріплюватися за іншими транспортними засобами, придбаними таким власником або його дітьми, іншим із подружжя, батьками (за умови документального підтвердження таких родинних відносин відповідно до законодавства).

Для продовження терміну зберігання необхідно подати квитанцію про оплату послуги в територіальний сервісний центр МВС не пізніше закінчення строку зберігання номерного знаку. При цьому талон в чергу брати не треба.