A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В РЕГІОНАЛЬНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ МВС В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛІ


21 листопада 2018 року в РСЦ МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії  «Б» та «В».

22 грудня 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбувся конкурс на зайняття посад державної служби.

на посаду спеціаліста відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання, та спеціаліста сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів  переможця не визначено.

Відповідно до пункту 59 «Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» повідомляємо, що через відсутність поданих документів, щодо участі в конкурсі на заміщення вакантних посад завідувач сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів, завідувач сектору техконтролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами, спеціаліст сектору  юридичного забезпечення — конкурс не відбувся,  заяви на участь у конкурсі не надійшли.