A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В РЕГІОНАЛЬНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ МВС В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛІ


28 жовтня 2019 р. в РСЦ МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В».

Заступник начальника відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання (1 одиниця);

спеціаліст сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів (1 одиниця);

 

14 листопада 2019 р. в регіональному сервісному центрі МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбувся конкурс на зайняття посад державної служби: заступник начальника відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання, спеціаліст сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів (1 одиниця).

Відповідно до пункту 59 «Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» повідомляємо, що через відсутність поданих документів, щодо участі в конкурсі на заміщення вакантної  посади спеціаліст сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів — конкурс не відбувся,  заяви на участь у конкурсі не надійшли.

За результатами конкурсу був визначений переможець:

П.І.Б. Категорія Посада Кількість балів
Філіп Іван Іванович «Б» Заступник начальника відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання 12,5