A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Волині вже п’ять населених пунктів обслугували мобільні сервісні центри МВС


28 Квітня 2017

Мобільний сервісний центр МВС у Волинський області надав послуги жителям вже 5 населених пунктів.

Громадяни змогли швидко та зручно замінити посвідчення водія та зареєструвати транспортні засоби у Горохові, Любомлі,  Маневичах, Старій Вижві та Іваничах.

Середня відстань від 5 вищезазначених населених пунктів до найближчих стаціонарних сервісних центрів МВС — 80 км, тобто за допомогою мобільного сервісного центру МВС громадяни не витрачали зайві час і кошти на дорогу.

Незважаючи на нещодавній старт роботи мобільних сервісних центрів МВС по Україні до пересувного центру на Волині вже звернулися 114 відвідувачів: 59 громадян отримали послуги з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія, подачі запитів на отримання довідок про несудимість, при цьому більше 50 громадян отримали необхідні консультації з приводу послуг.

Швидкість надання послуг у мобільному сервісному центрі МВС має одні з найоперативніших показників у державному сервісі: заміна посвідчення водія до 10 хвилин та реєструємо транспортний засіб до 50 хвилин.

Найближчим часом у Волинській області МСЦ МВС також завітає до Локач.

Інформацію про роботу мобільних сервісних центрів МВС можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua та отримати за телефоном (044) 290-19-88