A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Акцію «сервісні центри МВС» для дітей розпочали у Луганській області


25 Травня 2017

У нових сервісних центрах МВС розпочали акцію  ознайомчих екскурсій “Сервісні центри МВС для дітей”.

Першими таку акцію провели у місті Сєвєродонецьку Луганської області, де вже кілька місяців працює новий та зручний центр обслуговування, що прийшов на заміну МРЕВ – він працює за принципом єдиного вікна та з використанням сучасних технологі.

Під час ознайомчо-пізнавальної екскурсії для вихованців дитячо-юнацького клубу «Юність», співробітники детально розповіли про те, як надають послуги з реєстрації автомобілей та видачі посвідчень водія, що важливо пам’ятати громадянам при отриманні послуг.

Фахівці експертної служби МВС поділилися досвідом своєї роботи, розказавши про секрети того як саме виявляють автомобілі з підробленими номерами. А начальник сервісного центру МВС особисто показав дітям як учні автошкіл складають теоретичні та практичні іспити. Наприкці, кожен зі школярів зміг особисто спробувати пройти тести для отримання посвідчення водія.

Подібні заходи стануть регулярними у сервісних центрах МВС, аби найменші громадяни нашої держави знайомилися з якісними стандартами державного сервісу та роботою державних структур.

Нагадуємо, що громадян оперативно консультують за телефоном  (044) 290-18-99, на та офіційній сторінці Facebook