A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Донеччини ознайомили патрульну поліцію з новими відмітками у посвідченні водія


24 Грудня 2021

Уже з 29 грудня всі автомобілісти країни з цікавістю чекають на зміни у водійському. Нові європейські норми у посвідченні водія є суттєвим елементом спільної транспортної політики, внеском у покращення безпеки на дорогах, полегшення вільного руху осіб навіть за кордоном. Проте аби нововведення повноцінно запрацювали, про них має знати патрульна поліція.

Представники сервісних центрів МВС Донеччини із задоволенням діляться з колегами інформацією, бо у нас спільна мета – закон є і його варто виконувати. Розповіли їм про нововведення у частині видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Головним кейсом стали нові позначки у відмітках у посвідченнях водія. З наступного тижня у вигляді коду «78» в графі 12 документу уже буде зазначатися позначка про складання практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач. За наявності такої водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності — з будь-якою.

Такі нововведення – це ще один крок до приведення бланку національного посвідчення водія у відповідність до міжнародних стандартів.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за телефоном  (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці ГСЦ МВС.