A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Укладення меморандуму про співпрацю з ДОНДУВС


29 Вересня 2022

Організацію партнерства та співпраці у інформаційній, методичній, науково-дослідній та практичний діяльності обговорили під час робочої зустрічі начальник Регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Кіровоградській області (філія ГСЦ МВС) Сергій Пижов та ректор Донецького державного університету внутрішніх справ Сергій Вітвіцький.

Сторони також домовилися про проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення професійного рівня здобувачів, вивчення, узагальнення та поширення передового досвіду. Окреслили питання щодо сприяння у підвищенні кваліфікації, проходженні практики, стажування; проведення спільних круглих столів, відкритих лекцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів для здобувачів вищої освіти. Окрім того, обговорили можливості співробітництва з питань, що належать до компетенції системи сервісних центрів МВС.

Підписання меморандуму стало документальним закріпленням співпраці між двома закладами. Так, напередодні відбулося підвищення кваліфікації співробітниками Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Кіровоградській області у ДонДУВС. Навчання проходило за спеціальними короткостроковими програмами:
– «Комунікація та взаємодія»;
– «Виконання поставлених завдань на високому рівні у професійній діяльності державних службовців»;
– «Цифрова грамотність;
– «Управління організацією роботи та персоналом».

67 держслужбовців сервісного центру отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за вказаними напрямами.
Колектив ДонДУВС вітає колег і сподівається на подальшу плідну співпрацю, адже меморандум відкриває нові перспективи та можливості, які сприятимуть підвищенню рівня підготовки майбутніх офіцерів Національної поліції.