A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Послуги сервісних центрів МВС у цифрах за 9 місяців 2022 року


06 Жовтня 2022

Якісний державний сервіс, який можна отримати під час дії воєнного стану. Це та реальність, з якою стикаються наші працівники та наші клієнти щодня. Зараз у 21 області України послуги надають 142 сервісних центри МВС. Два з них розпочали надавати послуги протягом вересня на території Харківщини, яку буквально нещодавно звільнили від окупантів.

Якщо порівняти статистику за 2021 рік і за 2022 рік, то можна прослідкувати збільшення попиту на послугу отримання посвідчення водія вперше. Минулого року в вересні 160 сервісних центрів МВС щодня у середньому видавали 1,5 тисячі нових посвідчень, а зараз 142 сервісні центри МВС видавали по 2 тисячі таких посвідчень щодня.

У період із 1 січня 2022 року по 30 вересня 2022 року включно сервісні центри МВС уже видали понад 259 тисяч посвідчень водія вперше. Тобто, саме стільки осіб успішно склали теоретичний та практичний іспити і отримали можливість керувати легковими автівками, мотоциклами, вантажівками тощо.

За цей період було обміняно та відновлено майже 551 тисячу національних посвідчень водія. З них 372 у вересні було обміняно за кордоном — у Варшаві. Безпрецедентне рішення під час дії воєнного стану: посвідчення водія, видане в Україні, можна обміняти на території іншої країни — такого досі не робив ніхто. Це стало можливим завдяки співпраці Головного сервісного центру МВС із Державною міграційною службою України.

Також сервісні центри МВС провели понад 1,3 мільйони реєстраційних дій з транспортними засобами. Із них більше ніж 400 тисяч транспортних засобів було ввезено з-за кордону, а понад 78 тисяч були куплені в автосалоні.

Сервісні центри МВС уже зареєстрували майже 15,5 тисяч авто, які було переобладнано — на них власники встановили газобалонне обладнання.

Продовжуємо працювати і надавати якісний державний сервіс п’ять днів на тиждень у тому числі в суботу. З графіком роботи сервісних центрів у своєму регіоні можна ознайомитись у розділі «Контакти».

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.