A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Поки ворог дезінформує, сервісні центри МВС давно працюють


12 Жовтня 2022

На пропагандистських медіаресурсах рф з’явилися повідомлення про те, що сервісні центри МВС припинили свою роботу. Ми працюємо. Навіть якщо стаються тимчасові перебої в роботі, то фахівці оперативно налагоджують усе, аби люди могли отримувати державні послуги.

За інформацією щодо можливих змін у графіку роботи радимо слідкувати у офіційному Телеграм-каналі Головного сервісного центру МВС та на регіональних Фейсбук-сторінках сервісних центрів МВС.

У разі оголошення повітряної тривоги під час робочого дня, необхідно якнайшвидше вийти з приміщення сервісного центру МВС, пройти до  найближчого укриття і залишатися там, поки з офіційних джерел не надійде інформація про відбій повітряної тривоги.

Нагадаємо, у сервісних центрах МВС можна отримати послуги, пов’язані з:

  • реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів з переходом права власності на іншу особу,
  • перереєстрацією транспортних засобів через переобладнання транспортного засобу (наприклад, установлення газобалонного обладнання), зміну кольору,
  • перереєстрацією транспортних засобів у зв’язку зі зміною анкетних даних власника транспортного засобу тощо.
  • отриманням, відновленням та обміном посвідчення водія, оформленням міжнародного посвідчення водія.

Консультації щодо послуг сервісних центрів МВС надаємо у посиленому режимі за телефоном (044) 290-19-88, на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте у розділі Часті питання.